Image is not available
Image is not available
Image is not available
merc2
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

Władze spółki

ZARZĄD SPÓŁKI

 

Krzysztof Kostowski

Prezes PlayWay. Od 25 lat związany z branżą gier komputerowych. Ze stworzoną przez siebie spółką Play sp.z.o.o. w latach 2002-2011 osiągnął pozycję jednego z liderów dystrybucji gier w Polsce. Z powodzeniem prowadził proces inkubacji wielu małych i średnich zespołów deweloperskich. W 2011 powołał do życia PlayWay S.A., firmę skupioną na produkcji gier wysokiej jakości, a także na wspieraniu i rozwijaniu zespołów deweloperskich z innowacyjnymi pomysłami. Autor koncepcji sztandarowego produktu firmy: gry Car Mechanic Simulator, oraz trzydziestu innych produkcji spółki. Odpowiedzialny za pełen proces tworzenia większości produkcji, począwszy od koncepcji gry, poprzez dobranie odpowiedniego składu zespołu, a skończywszy na wydaniu gry na rynkach światowych.

Kuba Trzebiński

Wiceprezes PlayWay, COO, CMO. Z firmą związany od 2013 roku. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego (Wydział Polonistyki, specjalizacja Marketing | PR | Dziennikarstwo), studiował również na Wydziale Filozofii. Pisał m.in dla: Magazynu CD-ACTION, portalu Polygamia.pl, Magazynu FILM, portalu Stopklatka.pl, portalu Muzyka.pl, Magazynu LADOS. Odbywał staże w TVN 24, Polsat News, Wprost, PolskaPresse. W PlayWay S.A. odpowiada m.in. za obecność głobalnych marek w grach Car Mechanic Simulator oraz Farm Expert, opiekę producencką nad tworzonymi przez firmę grami, nawiązywanie kontaktów i relacji z mediami, odkrywanie nowych zespołów deweloperskich, kontakty biznesowe.

 


RADA NADZORCZA

 

Mateusz Zawadzki
Przewodniczący Rady Nadzorczej

Absolwent wydziału Prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, ukończył podyplomowe studia z zakresu prawa zamówień publicznych, aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie (nr wpisu WA-12664). Prowadzi kancelarię prawną zajmującą się usługami prawnymi dla biznesu. Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas pracy przy obsłudze prawnej przedsiębiorców, w tym spółek notowanych na GPW jako: prawnik wewnętrzny, zarządzający działami prawnymi, członek rad nadzorczych. Ukończył wiele kursów i szkoleń z zakresu prawa spółek, zamówień publicznych, obowiązków informacyjnych. Specjalizuje się w prawie spółek, prawie pracy, zamówieniach publicznych oraz prawie rynku kapitałowego. W 2014 stworzył Kancelarię prawną GSB LEGAL. CEO w Fishing Games Sp. z o.o., CEO w GSB Finance Sp. z o.o.. W latach 2014-2015 członek Rady Nadzorczej Finpol Rohr Sp. z o.o., a w latach 2013-2016 kierownik biura prawnego RADPOL S.A, spółki notowanej na GPW.

 

Michał Kojecki
Członek Rady Nadzorczej

Przedsiębiorca prywatny z blisko 30-letnim doświadczeniem. Inwestor giełdowy od początku rynku kapitałowego w Polsce. Członek zarządu spółek kapitałowych. Przez 10 lat pełniący funkcję dyrektora zarządzającego zagranicznej firmy inwestycyjnej w Polsce. W ciągu ostatnich 5 lat sprawował funkcje w organach administracyjnych, zarządzających lub nadzorczych spółek: Caterham Financial Management LTD, Cormostan Trading Limited, Euro House Development, Radzymińska Centrum Sp.z o.o., Against Gravity Sp. z o.o.. Członek Rady Nadzorczej Creativeforge Games S.A., spółki zależnej od PlayWay S.A.

 

Grzegorz Czarnecki
Członek Rady Nadzorczej

Od ponad 10 lat prowadzi działalność związaną z grami komputerowymi. Od 2005 roku zajmuje się specjalistyczna sprzedażą i dystrybucją gier komputerowych w ramach utworzonej przez siebie działaności TANIEGRY.PL. Dzięki otwieraniu nowych, kolejnych kanałów dystrybucji TANIEGRY.PL zbudowała mocną pozycję na rynku sprzedaży gier komputerowych w Polsce, a także uznanie wsród sympatyków i kolekcjonerów elektronicznej rozrywki. W latach 1999 - 2005 pełnił funkcję Senior Sales Executive w Lyreco S.A.. Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (kierunek ekonomia).

 

Aleksy Uchański
Członek Rady Nadzorczej

Od 2000 roku nieprzerwanie na kierowniczych stanowiskach w międzynarodowych firmach mediowych. Odpowiadał za plany rozwoju i wyniki finansowe spółek i działów o przychodach i wynikach wynoszących miliony złotych. Realizował launche, relaunche, restrukturyzacje, projekty akwizycyjne, integracje spółek. Jego doświadczenie i zasługi dla branży gier komputerowych zostały uwieńczone pozycją wiceprezesa w Stowarzyszeniu Wydawców i Dystrybutorów Oprogramowania Rozrywkowego (SPIDOR) zrzeszającym największych polskich wydawców gier. Jako członek Rady Nadzorczej IAB Polska zasiadał w gronie reprezentantów największych polskich spółek z branży internetowej. Były redaktor naczelny “Gamblera” oraz magazynów “Komputer Świat GRY”, “PLAY”, “Dobra GRA”, były członek redakcji magazynu „Top Secret”. W latach 2007- 2010 dyrektor wydawniczy segmentu komputerowego w Axel Springer Polska. W latach 2011 - 2014 Chief Digital Officer w Ringier Axel Springer Polska, Prezes Zarządu w oFeminin Sp. z o.o., członek Rady Nadzorczej IAB Polska. Od 2014 roku dyrektor ds. rozwoju produktu w Grupie Onet Sp. z o.o., a także dyrektor ds. Digital Media w Edipresse Polska.

 

Radosław Mrowiński
Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Wyższej Szkoły Businessu i Administracji w Warszawie, ukończył Podyplomowe Studia Rachunkowości w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. W 2015 roku rozpoczął studia Executive Master of Business Administration organizowane przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. W latach 2007-2009 Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Finansowy w Nordic Development S.A.. Od 2007 roku Prezes Zarządu w Kronos Sp. z o.o., od 2009 roku Wiceprezes Zarządu, Prokurent, Dyrektor Finansowy w Berling S.A., od 2012 roku Wiceprezes Zarządu w Arkton Sp. z o.o..

design by: pawelkrol.it