Władze spółki

ZARZĄD SPÓŁKI

 

Krzysztof Kostowski

Prezes PlayWay. Od 25 lat związany z branżą gier komputerowych. Ze stworzoną przez siebie spółką Play sp.z.o.o. w latach 2002-2011 osiągnął pozycję jednego z liderów dystrybucji gier w Polsce. Z powodzeniem prowadził proces inkubacji wielu małych i średnich zespołów deweloperskich. W 2011 powołał do życia PlayWay S.A., firmę skupioną na produkcji gier wysokiej jakości, a także na wspieraniu i rozwijaniu zespołów deweloperskich z innowacyjnymi pomysłami. Autor koncepcji sztandarowego produktu firmy: gry Car Mechanic Simulator, oraz trzydziestu innych produkcji spółki. Odpowiedzialny za pełen proces tworzenia większości produkcji, począwszy od koncepcji gry, poprzez dobranie odpowiedniego składu zespołu, a skończywszy na wydaniu gry na rynkach światowych.

Kuba Trzebiński

Wiceprezes PlayWay, COO, CMO. Z firmą związany od 2013 roku. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego (Wydział Polonistyki, specjalizacja Marketing | PR | Dziennikarstwo), studiował również na Wydziale Filozofii. Pisał m.in dla: Magazynu CD-ACTION, portalu Polygamia.pl, Magazynu FILM, portalu Stopklatka.pl, portalu Muzyka.pl, Magazynu LADOS. Odbywał staże w TVN 24, Polsat News, Wprost, PolskaPresse. W PlayWay S.A. odpowiada m.in. za obecność głobalnych marek w grach Car Mechanic Simulator oraz Farm Expert, opiekę producencką nad tworzonymi przez firmę grami, nawiązywanie kontaktów i relacji z mediami, odkrywanie nowych zespołów deweloperskich, kontakty biznesowe.

 


RADA NADZORCZA

 

Mateusz Zawadzki
Przewodniczący Rady Nadzorczej

Absolwent wydziału Prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, ukończył podyplomowe studia z zakresu prawa zamówień publicznych, aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie (nr wpisu WA-12664). Prowadzi kancelarię prawną zajmującą się usługami prawnymi dla biznesu. Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas pracy przy obsłudze prawnej przedsiębiorców, w tym spółek notowanych na GPW jako: prawnik wewnętrzny, zarządzający działami prawnymi, członek rad nadzorczych. Ukończył wiele kursów i szkoleń z zakresu prawa spółek, zamówień publicznych, obowiązków informacyjnych. Specjalizuje się w prawie spółek, prawie pracy, zamówieniach publicznych oraz prawie rynku kapitałowego. W 2014 stworzył Kancelarię prawną GSB LEGAL. CEO w Fishing Games Sp. z o.o., CEO w GSB Finance Sp. z o.o.. W latach 2014-2015 członek Rady Nadzorczej Finpol Rohr Sp. z o.o., a w latach 2013-2016 kierownik biura prawnego RADPOL S.A, spółki notowanej na GPW.

 

Michał Kojecki
Członek Rady Nadzorczej

Przedsiębiorca prywatny z blisko 30-letnim doświadczeniem. Inwestor giełdowy od początku rynku kapitałowego w Polsce. Członek zarządu spółek kapitałowych. Przez 10 lat pełniący funkcję dyrektora zarządzającego zagranicznej firmy inwestycyjnej w Polsce. W ciągu ostatnich 5 lat sprawował funkcje w organach administracyjnych, zarządzających lub nadzorczych spółek: Caterham Financial Management LTD, Cormostan Trading Limited, Euro House Development, Radzymińska Centrum Sp.z o.o., Against Gravity Sp. z o.o.. Członek Rady Nadzorczej Creativeforge Games S.A., spółki zależnej od PlayWay S.A.

 

Grzegorz Czarnecki
Członek Rady Nadzorczej

Od ponad 10 lat prowadzi działalność związaną z grami komputerowymi. Od 2005 roku zajmuje się specjalistyczna sprzedażą i dystrybucją gier komputerowych w ramach utworzonej przez siebie działaności TANIEGRY.PL. Dzięki otwieraniu nowych, kolejnych kanałów dystrybucji TANIEGRY.PL zbudowała mocną pozycję na rynku sprzedaży gier komputerowych w Polsce, a także uznanie wsród sympatyków i kolekcjonerów elektronicznej rozrywki. W latach 1999 - 2005 pełnił funkcję Senior Sales Executive w Lyreco S.A.. Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (kierunek ekonomia).

 

Aleksy Uchański
Członek Rady Nadzorczej

Od 2000 roku nieprzerwanie na kierowniczych stanowiskach w międzynarodowych firmach mediowych. Odpowiadał za plany rozwoju i wyniki finansowe spółek i działów o przychodach i wynikach wynoszących miliony złotych. Realizował launche, relaunche, restrukturyzacje, projekty akwizycyjne, integracje spółek. Jego doświadczenie i zasługi dla branży gier komputerowych zostały uwieńczone pozycją wiceprezesa w Stowarzyszeniu Wydawców i Dystrybutorów Oprogramowania Rozrywkowego (SPIDOR) zrzeszającym największych polskich wydawców gier. Jako członek Rady Nadzorczej IAB Polska zasiadał w gronie reprezentantów największych polskich spółek z branży internetowej. Były redaktor naczelny “Gamblera” oraz magazynów “Komputer Świat GRY”, “PLAY”, “Dobra GRA”, były członek redakcji magazynu „Top Secret”. W latach 2007- 2010 dyrektor wydawniczy segmentu komputerowego w Axel Springer Polska. W latach 2011 - 2014 Chief Digital Officer w Ringier Axel Springer Polska, Prezes Zarządu w oFeminin Sp. z o.o., członek Rady Nadzorczej IAB Polska. Od 2014 roku dyrektor ds. rozwoju produktu w Grupie Onet Sp. z o.o., a także dyrektor ds. Digital Media w Edipresse Polska.

 

Radosław Mrowiński
Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Wyższej Szkoły Businessu i Administracji w Warszawie, ukończył Podyplomowe Studia Rachunkowości w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. W 2015 roku rozpoczął studia Executive Master of Business Administration organizowane przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. W latach 2007-2009 Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Finansowy w Nordic Development S.A.. Od 2007 roku Prezes Zarządu w Kronos Sp. z o.o., od 2009 roku Wiceprezes Zarządu, Prokurent, Dyrektor Finansowy w Berling S.A., od 2012 roku Wiceprezes Zarządu w Arkton Sp. z o.o..

design by: pawelkrol.it